0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua
Вибір виробника

DERWENT

Derwent – це знаменита англійська фірма, яка займається виробництвом товарів для професійних та початківців художників.

Історія цієї компанії починається в 1916 році, коли було відкрито першу фабрику з виготовлення графітових олівців у місті Кесвік. У 1938 році світло побачило перший кольоровий олівець цього виробника. На місці тієї легендарної фабрики зараз знаходиться "Музей канцтоварів"

Вже багато поколінь художників користуються продукцією цієї торгової марки, оскільки її якість завжди на найвищому рівні. Картини, намальовані цими олівцями, виходять по-особливому насиченими, і через 100 років вони виглядатимуть, як майстри, які щойно вийшли з-під руки.
Компанія постійно вдосконалює свої технології, закуповує нове сучасне обладнання, але при цьому основні етапи виробництва залишаються незмінними вже понад сто років.

Вся продукція випускається під 3 брендами:
• Академія Derwent. Була створена для художників-початківців і любителів, які бажають розвивати і вдосконалювати свої навички малювання. Асортимент включає кольорові, акварельні та етюдні олівці, масляні, м'які пастелі, акрилові фарби та маркери. Всі продукти є простими у використанні, з широким спектром доступних кольорів.
• Derwent 'Professional Quality' орієнтований на професійного художника, якому потрібні вироби для малювання найвищого рівня. Набори поставляються у дерев'яних ящиках ручної роботи, які є чудовим подарунком.
• Derwent Lakeland. Під цим брендом продаються вироби для малювання для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Вони поєднують у собі незмінно високу якість з відмінною ціною, а також великим асортиментом продукції!

Від об'ємних, зручних олівців для малюків до ультратонких для детальної роботи. Ви не знайдете нічого кращого, ніж лінійка Lakeland.

Підходить для дітей віком від 4 до 10 років. Усі товари цієї серії допоможуть вашим дітям стати творчими особистостями!
Крім приладдя для заняття малюванням ви зможете знайти пенали, точила, папір для креслення та живопису від фірми Derwent і все це, традиційно, буде відмінної якості.