Купити механізм для годинника в інтернет магазині в Києві
Годинник завжди є незаперечним атрибутом сучасної людини. Вони необхідні вдома і на роботі, в дорозі та в момент подорожей. Звичайно, у кожного є варіант просто купити годинник у магазині, але можна виявити фантазію. Для створення авторського годинника необхідно купити спеціальні атрибути. Тим більше, що у механізму для годинника ціна цілком доступна. А решту атрибутики можна створити і з підручних матеріалів.
Як використовувати годинникові механізми для настільних годинників?
Механічні годинникові механізми можуть бути використані для настінного, настільного і навіть наручного годинника. За допомогою такої основи можна реалізувати ідею створення декоративного годинника, який стане чудовим подарунком або унікальним предметом домашнього інтер'єру. Як супутні елементи використовуються стрілки різної довжини. Більш масивні механізми застосовують для великих настінних годинників. Як основа для відліку часу можуть виступати пластикові, дерев'яні або навіть паперові основи.
Декоративними елементами можуть бути будь-які підручні засоби: квіти, стрази, гудзики, намистини, декоративний папір і так далі. Різні механізми дозволяють відтворити 24-х та 12-ти годинний інтервал.
Використовувати годинникові механізми досить просто. Необхідно слідувати певним діям:
- Основа підлягає первинній декорації і потім встановлюється годинниковий механізм;
- На основу встановлюють петельку кріплення або гумову шайбу-прокладку. Цей варіант підходить для настінного або настільного годинника;
- Кінематичний елемент механізму просочується у спеціальний отвір на попередньо декорованій ділянці;
- На кінематичну основу накидається металева шайба та закручується гайка з переднього боку;
- Після цього стрілки обережно вдягаються на шток. Насамперед годинна, після хвилинна, а остання – секундна.
Особливості вибору механічних годинникових механізмів
Вибираючи годинниковий механізм, як елемент заготівлі для декупажу , в першу чергу звертають увагу на розмір різьблення. Найбільший отвір підійде для настінного годинника, настільний годинник вимагає меншого діаметра різьблення. Також, вибираючи механізм для створення авторського годинника, звертають увагу на особливості самого виробу, використовувані матеріали. Деякі механізми можуть працювати практично безшумно, що важливо уточнити при покупці. Варто додати, що куплені стрілки можна вкоротити самостійно до потрібної довжини. А також пофарбувати, прикрашати під вибраний стиль.
Супутні товари для створення годинника своїми руками
Звичайно, купуючи механізм у комплекті зі стрілками, не вийде обійтися і без самого циферблату. Тут є варіант створення 12-ти та 24-х годинного інтервалу. Або зупиниться на загальноприйнятих позначеннях (3,6,9 і 12). Цифри можна підібрати з римського чи арабського циферблата. Вибрані піктограми можна залишити основним кольором або пофарбувати фарбами. Також окремо можна придбати й самі стрілки. Не варто також забувати і про батареї, без яких годинник не функціонуватиме.