0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua
Ласкаво просимо у світ творчості з Мастерицею!

Наша історія почалася в далекому 2009 році, коли ми відкрилися як затишний магазин для хобі та творчості. Пристрасть до творчості, бажання робити світ яскравішим і барвистішим об'єднали нашу команду, і ми з радістю ділилися цим натхненням з нашими клієнтами.

З роками наш магазин став не тільки місцем, де можна купити все необхідне для рукоділля та творчості, а й справжнім джерелом натхнення для художників усіх рівнів майстерності. Розуміючи потреби наших клієнтів, ми постійно розвивалися і розширювали асортимент, щоб надати все необхідне для реалізації творчих ідей.

У 2015 році наша пристрасть до мистецтва привела нас до нового етапу - ми активно почали поповнювати наші полиці товарами для художників. Від пензлів і фарб найвищої якості до полотен і аксесуарів, ми прагнули запропонувати нашим клієнтам тільки найкраще, щоб кожен художник міг знайти свою унікальну форму самовираження.

З гордістю і радістю в серці, ми відкрили наш перший офлайн магазин, щоб зустрітися з нашими клієнтами особисто, обмінятися досвідом і створити справжню творчу спільноту. Ми завжди прагнули не тільки надати товари найвищої якості, а й створити атмосферу натхнення, де кожен знайде щось особливе для себе.

Відтоді ми продовжуємо рости, вчитися і радіти кожному новому дню, проведеному з вами, нашими дорогими клієнтами. Завдяки вашій підтримці та любові до творчості, ми продовжуємо вдосконалюватися і розширюватися, щоб стати вашим найнадійнішим і надихаючим партнером у світі творчості.

Дякуємо, що робите нас частиною свого творчого шляху. Ми пишаємося бути поруч із вами та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі та спільні проєкти!