0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua
Вибір виробника

Snazaroo

Торгова марка «SNAZAROO» спеціалізується на виготовленні та розповсюдженні фарб для дитячого гриму.
Виробник із Великобританії займає лідируючі позиції серед виробників фарб для дитячого гриму. Всі фарби виготовляються на водній основі, вони є гіпоалергенними і абсолютно безпечними. Бренд настільки популярний, що постачає свої товари до 20 країн світу.
Основні характеристики
• Безпека. Фарби для аквагриму виготовляються із дотриманням європейських стандартів якості, відповідають стандартам EC та FDA.
• Не викликають алергії. Аквагрім проходить перевірку в інституті дерматології Великої Британії. Є документи, що підтверджують, що SNAZAROO підходить для дитячої шкіри, схильної до алергії.
• Легкий в експлуатації. Завдяки тому, що фарби на водній основі їх можна легко змити звичайною теплою водою. Навіть не потрібно застосовувати мило – аквагрим видаляється легко та без проблем.
Фарби для гриму та боді-арту продаються як окремо, так і у складі наборів. З їхньою допомогою можна створювати цікаві образи тварин, мультяшних персонажів, диснеївських принцес тощо. У наборах часто йде додатковий елемент – пензлі, губки та щітки для створення малюнків.
Особливість фарб «SNAZAROO» - можливість змішувати кольори, щоб набути нових яскравих відтінків.
Грим "SNAZAROO" ідеально підходить для тих, хто займається організацією дитячих заходів. Вечірки, Дні народження, карнавали – діти люблять перетворюватися. За допомогою аквагриму «Сназар» можна втілити в життя будь-які дитячі мрії.
Категорії каталогу