Тутовий папір в інтернет магазині в Києві
Вироби з паперу здавна приваблювали людей своєю витонченістю. Сьогодні з'явилося безліч типів рукоділля, пов'язаних із цим матеріалом: декупаж, скрапбукінг тощо. Спеціально для них продають незвичайні та красиві аксесуари, серед яких – папір із тутового дерева.
Що це таке
Вперше цей тип паперу почали використовувати у Таїланді. Зовні вона виглядає шорсткою і має яскраво виражену дерев'яну текстуру. При цьому дуже тонка і пластична, а також легко рветься.
Головна перевага даного матеріалу полягає в тому, що його легко забарвлювати, при цьому колір тримається довго і не сходить у процесі роботи. Якщо майстру потрібен незвичайний відтінок паперу, купити такий товар можна в магазинах товарів для рукоділля. Можна підготувати потрібний відтінок і самостійно, використовуючи звичайні фарби.
Сфера використання
Найбільш популярна сфера використання цього матеріалу - декупаж. Їй покривають різні типи виробів: пляшки, скриньки, годинник і т.д. Працюючи у цій техніці варто пам'ятати, що тутову папір краще рвати на дрібні шматочки, які потім наклеюються внахлест друг на друга. Зверху оброблену таким чином виріб потрібно обов'язково покривати лаком для закріплення результату. При виборі поверхні зверніть увагу на скло. Текстура паперу настільки цікава, що його хочеться продемонструвати у всій красі, що неможливо при роботі з деревом та іншими непрозорими основами.
Не менш відомий цей матеріал і в скрапбукінгу, де його використовують як фоновий. На подібну базу можна наклеїти декоративні елементи дою альбомів, блокнотів та інших канцелярських предметів.
Ще одна сфера використання цього незвичайного паперу – створення прикрас. Наприклад, ви можете виготовити квіти різних форм, відтінків і розмірів і використовувати їх як елементи декору для браслетів, шпильок, брошів і т.д.
Як вибирати
Якщо вам для творчості потрібен тутовий папір, ціна його може залежати від кількох факторів:
- Розмір листа (стандартний А4, більший або менший за нього).
- Обробка поверхні (якісніші і, відповідно, більш дорогі варіанти мають виражену дерев'яну текстуру).
- Наявність декоративних елементів (блиску та інших прикрас поверхні).
По товщині листи зазвичай бувають приблизно однаковими, тому даний фактор не грає ролі.