Інструменти для полімерної глини
Фірми, представлені вище, є лише частиною величезного вибору, який допоможе виконати будь-яку задуману роботу.
Наступне, що точно знадобиться при ліпленні - набір інструментів . У цьому питанні справи ще простіше. Згадайте все, що ви використовували, коли в дитинстві ліпили із пластиліну.
Ніж - бажано мати будь-який гострий або канцелярський, щоб зручно відрізати потрібний шматок. Якщо з глиною працює дитина, то чудово підійде і пластмасовий ніж, що йде в комплекті практично з будь-яким пластиліном (можна також докупити окремо в тому ж художньому магазині).
Скалка або просто щось, чим можна розкотити глину (наприклад, пляшка).
Форми для фігурок або зубочистки - для промальовування форм, візерунків, очей і т.д., а також для запікання бусин.
Робоча поверхня - їй може бути шматок оргскла, керамічної плитки або просто застелений клейонкою стіл.
Насправді, при необхідності інструментарій може бути абсолютно будь-яким, аби він спрощував і покращував роботу.
Необхідна річ на завершальному етапі – піч, у якій запікатиметься готова модель. Зазвичай температура варіюється від 100 до 130 ° С, залежно від рекомендацій виробника. Якщо виріб буде розміщено на металевій поверхні, то краще покрити її шаром звичайного харчового паперу.
Врахуйте: якщо буде використано не металевий посуд, то він ні в якому разі не повинен надалі використовуватись під їжу!
Після того, як фігурка буде запечена і набуде своєї міцності, її можна піддати подальшій обробці, щоб довести роботу до ідеалу. Низькі ціни, хороший вибір та професійні консультації наших співробітників зроблять покупку у нас не тільки вигідною та простою, але й просто приємним заняттям.
Не пригнічуйте свій творчий потенціал, дайте можливість вашій фантазії та рукам створювати щось по-справжньому оригінальне та своє. Полімерна глина легка в обробці, має різноманітні пластичні характеристики, з нею може впоратися навіть майстер-початківець, не турбуйтеся, у вас обов'язково все вийде.