0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua
Вибір виробника

COPIC

У далекому 1919 року у Японії (Токіо) пані Сойо Ісії заснувала перший магазин, у якому було представлено товари до творчості. Товари мали попит і були високої якості, що послужило гарною рекламою і дозволило бізнесу стабільно розвиватися і нарощувати обороти. Тому вже в 50-х роках минулого століття були відкриті нові магазини в Японії, і компанія отримала нову назву - Incorporated Izumiya Limited Company. Місце генерального директора зайняла пані Хідеко Ісії. Через 10 років японська компанія вийшла на світовий ринок і зайнялася експортними поставками товарів для творчості в Європейські країни та США, де у 70-ті роки були створені спільні підприємства: у США – Too Marker Product, у Великій Британії – BonnyColArt. Японська компанія Too Corporation виготовляє товари для творчості під торговою маркою COPIC.
У 90-х роках минулого століття компанія виводить на ринок легендарні маркери COPIC, які і сьогодні по праву вважають еталоном маркерів і доступними для продажу в 50 країнах по всьому світу. Сьогодні маркери COPIC – невід'ємний інструмент, з яким працюють професійні художники та дизайнери по всьому світу. З величезним задоволенням такі маркери використовують також і любителі, оскільки вони мають низку чудових переваг:
• Висока якість продукції,
• Не токсичні,
• Мають спиртову основу,
• Швидко висихають,
• Створюють ефект акварельного лесування,
• Велику кольорову гаму,
• Легко дозаправити,
• Змінні аксесуари,
• Довговічні.
Існує 4 серії маркерів Copic: Original, Sketch, Ciao, Wide.
Вони відрізняються за обсягом заправки та наконечниками.

Паралельно з маркерами виходять нові розробки компанії – COPIC SKETCH (унікальні інструменти для творчості), а також нові товари для творчості: глини, навчальні посібники та спеціальне обладнання, матеріали для дизайну та моделювання. У зв'язку з цим відбулася реорганізація Too Corporation та запущено нове виробництво під торговою маркою "TOOLS Corporation".
Сьогодні на ринку представлено величезний асортимент товарів для творчості COPIC: маркери, чорнило, ручки, розпилювачі фарб, папір, аксесуари для зберігання предметів, книги та інші носії інформації.
Для виробництва товарів виробник використовують передові технології та у поєднанні з багаторічним досвідом. Саме тому бренд COPIC широко відомий та популярний серед мільйонів професіоналів та любителів творчості по всьому світу.