0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua
Вибір виробника

FIMO

Fimo – це бренд відомої німецької компанії Staedtler, під яким випускається низка товарів для творчості вже понад 300 років.
Товари цього бренду використовують діти, дорослі, які захоплюються творчою діяльністю та навіть професійні скульптори. Так як полімерна глина Fimo відрізняється бездоганною якістю, а асортимент супутніх товарів до неї задовольнить навіть найпримхливішого скульптора. Для дітей – ця торгова марка пропонує шикарні набори для самостійного виготовлення прикрас та виробів із глини.
Все виробництво компанії Staedtler ґрунтується на вмілому поєднанні інноваційних технологій та традиційних підходів. Бренд Fimo пропонує своїм покупцям:

• Інструменти для мистецької діяльності;
• Канцтовари для школи та офісу;
• Набори дитячої творчості.

Вся продукція виготовлена з безпечних, гіпоалергенних матеріалів та інгредієнтів. Працюючи з нею, ви можете бути повністю впевнені, що кінцевий результат творчої діяльності буде на найвищому рівні та натхнення не залишить вас ніколи. Більшість товарів дозволено використовувати для дитячої творчості з 5 років.

Перлина бренду – це полімерна глина, яка випускається у кількох різновидах:
• Fimo Professional Doll Art – спеціалізована глина для ліплення ляльок та дрібних сувенірних виробів. Завдяки своїй дрібнозернистій структурі вироби з неї виходять ніжні, витончені і нагадують порцеляну. Ляльки з глини цієї серії виходять як живі. Цей ефект досягається за рахунок спеціального складу, який дозволяє досягти напівпрозорого кольору обличчя після висихання.
• Fimo Soft – полімерна глина цієї серії чудово підходить для м'якого ліплення. Випускається в упаковках від 5 до 24 кольорів. Є також спеціальні набори для дітей, які додатково укомплектовані стеком та робочою поверхнею для ліплення. Дітям дуже подобається ліпити із цієї глини, тому що вона має дуже м'яку текстуру, але при цьому вироби з неї виходять досить міцними.
• Fimo Effect – новинка бренду. Маса для ліплення з цієї серії має спеціальні ефекти, такі як глянець, перламутровий блиск, кольори металік. Вироби з неї мерехтять та блищать. Колірна палітра представлена – 37 відтінками.
• Fimo Air – відмінна риса цієї глини, що вона застигає на повітрі кімнатної температури за рекордно короткий час – 10 хвилин. Прекрасно підійде для занять у дитячих дошкільних закладах та для уроку праці у школі. Продукція цієї серії дозволена для використання з 3-х років.

Вироби, виготовлені з полімерної глини Fimo, легко піддаються подальшій обробці: шліфування, різання, фарбуванню фарбами з акрилу та покриттю лаком.
Категорії каталогу