0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua
Вибір виробника

Royal&Langnickel

Royal&Langnickel – відома англійська компанія, яка виробляє товари для творчості, а саме художні пензлі, акрилові, олійні фарби, різнокольорові олівці, маркери набори для малювання за номерами та багато іншого. Почала свою роботу у цій сфері у середині ХХ століття. Керівництво компанії розуміє важливість створення високоякісних продуктів за доступною ціною.

Вся продукція виконана із сировини найвищої якості та користується величезною популярністю серед професійних художників, учнів шкіл мистецтв та загальноосвітніх навчальних закладів.

Особливо славляться пензлі від Royal&Langnickel, оскільки:

• Вони оснащені ергономічною рукояткою, яка робить усі штрихи точними;
• Величезний асортимент пензлів дозволяє задовольнити будь-які потреби, як професійних, так і художників-початківців. Можуть бути із натуральним, синтетичним або змішаним ворсом.
• При виробництві майстра досягають максимального балансу між щільністю, м'якістю та пружністю.
• Мають якісне набивання. В процесі використання не втрачають своєї форми і не розсипаються на окремі ворсинки.

Колекція Cool Art пробудить творчий потенціал у будь-якого художника-початківця. Тут представлений великий вибір яскравого, високоякісного художнього приладдя та наборів.
Лінія Crafter's Choic від Royal Langnickel складається з унікальних, яскравих та довговічних аксесуарів, наборів пензлів та інструментів для творчості. Ця лінія розроблена, щоб стати основою для всіх ваших потреб у творчості. Отримуйте задоволення від крафту!