21 Ноября 2024
Дизайнери, художники-аматори і навіть професіонали у своїй творчості віддають перевагу акриловим фарбам. Це пов'язано з тим, що їх легко знайти, вони прості і безпечні у використанні, мають широку палітру кольорів. Основна складова таких фарб - це вода з додаванням пігментів, що фарбують. За рахунок цього вони схильні до швидкого висихання, і на жаль, не тільки на папері. Акрилова фарба може значно загуснути в банку з часом або через погано закриту кришку.
Чим розвести акрилові фарби?
Якщо при черговому пориві до творчої діяльності Ви виявили, що засохли акрилові фарби, то у Вас є кілька варіантів вирішення цієї проблеми:
- Для початку спробуйте розвести їх звичайною водою, для цього додайте 5-6 крапель води в баночку з фарбою та обережно розмішайте зубочисткою. Але пам'ятайте при розведенні водою акрилова фарба втрачає свій насичений колір.
- Якщо попередній метод не призвів до потрібного результату, і перед вами, як і раніше, постає питання, чим розбавити акрилові фарби. Тоді ми рекомендуємо придбати спеціальний розчинник для акрилових фарб ТМ СОНЕТ, він зроблений на водно-акриловій дисперсії і не втрачає насиченості кольору акрилової фарби.
Розріджувач для акрилових фарб СОНЕТ
Дозволяє зменшити в'язкість фарби та зробити колір акрилової фарби не таким інтенсивним. Розріджувач зроблений на основі водно-акрилової дисперсії, яка дозволяє зробити колір не таким насиченим, але при цьому не тьмяним. Перед застосуванням розріджувач потрібно ретельно збовтати. Об'єм: 100 мл
КУПИТИ |
Існує методики малювання акриловими фарбами, для яких використовуються спеціальні пристрої, такі як аерограф або фарбопульти. Перед тим, як почати з ними працювати, потрібно розріджувати фарбу до потрібної консистенції. Також дозволяє розчинити засохлу акрилову фарбу на кистях, у банку та на виробах.
КУПИТИ
Як і коли краще розводити фарби? Звичайно краще це робити перед початком малювання, інакше фарба знову може втратити потрібну консистенцію. Не варто розводити весь тюбик, відлийте трохи фарби в окрему ємність і там уже проводите подальші маніпуляції. Так простіше регулюватиме консистенцію. Важливо не залишати довго відкритій банку з фарбою і щільно закривати її після використання.
Що ж робити, якщо фарба зовсім висохла і перетворилася на камінь? І для цього випадку є рішення: розкришіть її, нагрійте на водяній бані, додайте розчинник і активно все перемішайте.