0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua
Вибір виробника

Cernit

Товари для творчості Cernit
У далекому 1923 році в Бельгії в місті Льєж була створена в 1923 році компанія The Clay and Paint Factory SA, яка вже понад 90 років спеціалізується на виробництві товарів для творчості: фарб, глини, лаків та пластиліну. Крім цього, досить широкого поширення набула продукція компанії, яка є актуальною та затребуваною сьогодні – тимчасові тату.
Протягом століття товари, випущені ринку, вдосконалювалися і поступово розширювався асортимент продукції. Товари, які виготовляє The Clay and Paint Factory SA, відомі у Європі під торговою маркою Cernit.
Сьогодні Cernit не перестає радувати своїх клієнтів найширшим асортиментним рядом, який включає як полімерну глину, так і великий вибір аксесуарів для творчості: дизайну і декору.
Торгова марка Cernit випускає таку продукцію:
  • Полімерну глину;
  • Спеціальні машини, які використовують у роботі з глиною;
  • Набір інструментів для ліплення;
  • 2 види лаків (обсяг по 30 мл та 250 мл): глянсовий та матовий.

Полімерна глина торгової марки Cernit преміум класу та найвищої якості, вона чудово підійде для ліплення, створення біжутерії, іграшок, манекенів та різної сувенірної продукції.
Готовий виріб після термообробки виглядає ніжною фарфором і має глибоке насичення. Крім цього, це ідеальний матеріал, який використовують для створення зліпків будь-якої складності, оскільки він неймовірно точно передає всі найдрібніші лінії та рельєфні малюнки.
Полімерна глина торгової марки Cernit – це штучна глина для творчості, яка дуже схожа на віск. Зазначимо, що остаточний етап роботи з виробом із глини – етап термообробки у домашній печі за високих температур. Це надає твердості готовому виробу. Полімерна глина Cernit розфасована в упаковки: 56 гр., 250 гр. та 500 гр. Колірна гамма, доступна покупцеві, налічує близько 70 кольорів: базові та відтінкові.