0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua
Вибір виробника

Roubloff

Roubloff - це російська компанія, яка займається виробництвом висококласних пензлів для живопису та макіяжу. Була заснована у 1988 році. При виробництві своєї продукції поєднали найкращі технології світових виробників пензлів та класичну кіровську школу підготовки натурального ворсу.

Компанія Roubloff:
• Понад 30 років займає передові позиції у своїй галузі;
• Має свої представництва у більш ніж 30 країнах світу;
• Випускає понад 1500 різновидів товару;
• Щомісяця виробляють близько 10 000 одиниць продукції.
Нумерація пензлів цій фірмі визнана найзручнішою, тому що для круглих зразків номер означає діаметр пучка, а для плоских ширину лопатки.

Кисті Roubloff можуть бути виготовлені з:
• Волосся колонки. Найбільше для цих цілей підходить сибірська колонка. Найбільша товщина волосся цього звірка становить 0,15 мм, а до кінця він звужується. Тому вироби з цієї вовни здатні утримувати багато рідини і чудово справляються з промальовування найдрібніших деталей. Вироби з цього волосся відносять до елітних, тому і ціна на них відповідна.
• Біличного хвоста. Ці пензлі відносяться до бюджетнішого варіанту, ніж попередні. Вони чудово підходять для роботи з гуашшю, темперою та акварельною фарбою.
• Синтетичного волосся. Головна перевага таких пензлів – це те, що мазок не втрачає своєї жорсткості. Але працюючи ними неможливо досягти чітких ліній та тонкого мазка. Коштують вони дешевше за всіх своїх «побратимів». Підходять для непрофесійного використання, наприклад, для уроків малювання у загальноосвітній школі.

Компанія Roubloff постійно прагне досконалості, тому без їхньої участі не проходить жодна галузева виставка, на якій учасники діляться досвідом, новими технологіями та презентують свої новинки.
Примітним є те, що компанія Roubloff володіє повним циклом виробництва: деревообробний цех, який займається виготовленням стрижнів, цех волосообробки, ділянка кистевязания і ділянка маркування. Виготовлення кожного пензля відбувається під чуйним контролем. Кожен технологічний етап доведено до досконалості. Колектив компанії робить все від нього залежне, щоб їхня продукція відповідала світовим стандартам якості.