0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua

Обзор профессиональных маркеров Sketchmarker

24 Июля 2023

Універсальні маркери для скетчів впевнено та стрімко набирають популярність і серед творчої аудиторії користуються підвищеним попитом, завдяки високій якості, низькій ціні, зручності роботи та широкому асортименту палітри кольорів. Вони хороші у використанні як дитячої творчості, так професійної графіки.


Які бувають маркери для скетчингу

Sketchmarker професійний – має міцний корпус із тонким та долотоподібним наконечником. Часто використовується для заповнення кольором великих областей забарвлення або опрацювання дрібних деталей. Зручність і форма маркера дозволяє легко керувати товщиною ліній, що проводиться під час роботи.

Перманентний Sketchmarker – практичний художній інструмент, унікальність якого полягає у можливості проводити заміну наконечників та поповнення чорнильних запасів. Такий вид маркера простий, зручний та довговічний у користуванні, а також є економічним варіантом для робіт великих масштабів.

Двосторонній скетчмаркер пише високотехнологічним сучасним чорнилом. Використовуючи цей інструмент можна легко досягти рівномірного колірного тону, глибини та виразності кольору, м'яких переходів відтінків при змішуванні та чудового візуального ефекту. Такий маркер підходить для різних технік накладання кольору та сміливих експериментів.

Переваги Sketchmarker у роботі

Якщо говорити про якість, то для прикладу візьмемо маркерну склейку 75 гр. Хто працював з цим папером, той знає, що перед тим як нанести поверх спиртове чорнило необхідно тривалий час чекати, поки лайнер повністю висохне. Або ж проходити маркером після нанесення. І навіть на такому типі паперу скетчмаркер висихає за 7-10 секунд і не розмазується. Дивіться самі!

Якість та зручність маркерів для скетчингу

Всі маркери, що випускаються скетч, проходять ретельну перевірку якості, що дозволяє дотримуватися необхідного обсягу чорнила в маркері, контролювати технічні параметри кожної партії, щільність закриття кепів і ідеальний стан всіх пір'я. Тут порівнюється місткість чорнила в маркері коїться з іншими аналогічними брендами. Варто також відзначити перевагу багаторазового використання маркерів, що перезаправляються: виробником передбачено наявність заправок як чорнила всіх відтінків, так і змінного пір'я, які при необхідності можна придбати окремо.

У палітру Sketchmarkers включено понад 400 колірних відтінків: світлі та пастельні, яскраві тони, сірі відтінки та строкаті, насичені та контрастні. Все чорнило рівномірно змішуються і утворюють нові відтінки, створюючи необмежені можливості передачі тону кольорів.

Використовуючи універсальні маркери для скетчингу, ви можете втілити в життя найоригінальніші творчі задуми, створювати чудові альбоми з вашими ідеями, а також листівки, малюнки та багато іншого. Бажаємо вам натхнення!

Маркери Sketchmarker можна купити як поштучно, так і набори. Набори виконані у різних тонах, ідеально підібраних для будь-якої техніки.

повернуться до всіх статей