0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua
Вибір виробника

ЗХК Невская палитра

ЗХК Невська палітра
Перші виробничі цехи цієї компанії розпочали свою роботу ще на зорі 20-го століття, у Санкт-Петербурзі. Тоді тут виробляли лише олійні фарби. Усім виробничим процесом керував англійський технолог Юліус Фрідлендер, який прибув до Росії на спеціальне запрошення.
Саме олійними фарбами ЗХК Невська палітра були написані на той час шедеври російського живопису.
1934 року тут запустили виробництво акварельних фарб під торговою маркою «Ленінград». Ці фарби вже не одне десятиліття є відправною точкою для початку художньої діяльності.
Великим проривом для підприємства стала розробка бази еталонів фарб і пігментів, які дозволяють технологам чітко контролювати відповідність кольорів, що випускаються.
На сьогоднішній момент ЗХК Невська палітра пропонує своїм покупцям широкий асортимент товарів для живопису, творчості, дизайну, декорування та супутніх матеріалів. Вони виробляють такі категорії продукції:
  • Акварель;
  • Масло;
  • Темпера;
  • Акрил;
  • Гуаш;
  • Інші товари декорування та творчості;
  • Художні аксесуари: папір, пензлі та інше.
Все це розмаїття випускається у різних фасуваннях та обсягах.
Фарби «Сонет» (масляні, гуашові), мабуть, знайомі кожному школяру. Ці фарби користуються неймовірною популярністю у всіх країнах СНД, завдяки своїй якості та прийнятній ціні для широких верств населення. Особливо важливо – вони абсолютно безпечні для дітей, тому що виготовлені з пігментів рослинного та тваринного походження.
Величезною популярністю серед любителів розпису тканини, декорування керамічних, глиняних та скляних виробів користуються акрилові фарби «Decola». Ними дуже зручно малювати, вони не вимагають попередньої підготовки та будь-яких знань. Хоча, щоб отримати ефект прозорості, бажано скористатися спеціальним розчинником.
Для професійних художників, які дуже вимогливі до вибору довговічних та якісних фарб, була розроблена серія «Майстер-Клас». Картинам, намальованими цими фарбами, не страшний час, тому що в їх основі лежать пігменти найвищої якості.
Серія фарб «Ладога» ЗХК Невська палітра – доступніша за своєю ціновою категорією основної маси споживачів. При цьому якість абсолютно не страждає. Ця серія включає набори акварельних, масляних та акрилових фарб, які можуть випускатися як у тубах, так і в банках різної ємності.
Не можна сказати кілька слів про дизайн упаковки для продукції цієї компанії. Він просто бездоганний. Зовнішній вигляд, так і каже: візьми та твори!