0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua

Двухкомпонентный кракелюр Maimeri 753 и 754 на тарелке: Мастер-класс от интернет-магазина Мастерица

22 Апреля 2024
1. Скляну тарілку потрібно попередньо очистити за допомогою миття вікон або спирту, до блиску, щоб на ній не залишилося жирних слідів і розташувати її трохи під нахилом.

2

2. Пензлик найкраще брати плоску синтетику, широку. Починаємо накладати перший шар (№753 той, що нагадує молоко), не махаючи пензликом туди-сюди, а укладаючи склад в одному напрямку, згладжуючи «горби» між «доріжками». Чекаємо, щоб перший шар молочного кольору став прозорим.

3

3. Прозорим він стає приблизно через 20-30 хвилин - залежно від температури приміщення, вологості, ну і інших факторів ... перший шар липкий - липким він може залишатися довго, і другий крок ви можете нанести на нього і через 2 години, АЛЕ!!! Чим пізніше ви нанесете другий компонент - тим дрібніше у вас вийдуть тріщини! Можете дочекатися до того, що у вас вийде просто дрібна павутина тріщин з осередком близько 1мм.

4

4. І ось тепер наносимо другий компонент Маймері №754, схожий на рідкий непрозорий клей. Наносимо його тим же пензликом, вимитим і просушеним, і таким самим способом — в одному напрямку.

5

Тепер чекаємо, коли він висохне і дасть тріщини (час – від 30 хвилин)

7

5. Отже, тарілка висохла, приступаємо до затирання. Цей вид двокомпонентного кракелюра Маймері рекомендується затирати чимось порошкоподібним - пігментами, тінями і т.д ... Можна затирати за допомогою ватного диска, серветки, а можна просто пальцем ... Ось результат затирання (пігментом)

8

6. Тепер знову даємо тарілці полежати, щоб пігмент добре прилип до першого шару. За часом – години 2 не менше, а можна і на ніч! Після – несемо тарілочку змивати! Струменька повинна бути несильною, але й не в ниточку завтовшки. Руками бажано тарілки не торкатися. Цим ви можете пошкодити липкий шар і здерти його разом із тріщинами. Тому, якщо ви робите все це вперше, якщо у вас ще немає досвіду- краще так не робіть ... Ну і ось результат змивки -

9

7. Даємо тарілці висохнути. Час сушіння довільний - доки вона не перестане бути ВОЛОГИМ. Але це не означає, що вона стане НЕ ЛИПКОЮ! Ні, це не обов'язково. Якщо вона липка, але суха-беремо її і покриваємо зверху лаком знову тим самим м'яким пензликом, який наносили і сам Маймері. Лак краще брати на водяній основі. Якщо у вас на тарілці все-таки залишилися непромити - білі смужки - нічого страшного! Аби вони не були масштабними! При покритті лаку цей недолік усунеться – лак розмиє ці плями!

Автор майстер-класу: Elusya

повернуться до всіх статей