0
Працюємо пн-пт 10-19, сб-нд 10-18
Ru Ua

Учимся делать двухкомпонентный кракелюр на бутылке: Мастер-класс от интернет-магазина Мастерица

22 Апреля 2024
З цього майстер-класу Ви дізнаєтесь, як створюється двокомпонентний кракелюр. Для цього нам знадобляться такі матеріали:
  • пляшка (бажано, щоб вона була плоскою без опуклих написів)
  • акрилова фарба
  • двокомпонентний кракелюр Solo Goya компонент №1 та компонент №2
  • Масляна фарба
  • клей для декупажу
  • серветка, кисть, рідке мило, що не містить кремових добавок (або миючий засіб).

Отже, приступаємо!

1) Пляшку потрібно очистити від паперових наклейок, знежирити спиртом або миючим засобом для вікон Містер Мускул.

2) Далі – фарбуємо її. Краще вибирати при цьому фарбу в аерозолі, т.к. вона лягає більш рівним шаром і залишає після нанесення мазків від кисті. Дайте пляшці висохнути самостійно, або ж підсушіть феном.

Майстер-клас: вчимося робити «двокомпонентний кракелюр»

3) З обраної Вами серветки відокремлюємо шар із малюнком і дуже акуратно вириваємо або вирізаємо ножицями мотив, який клеїтиметься на пляшку. Прикладаємо його до пляшки і дуже акуратно, м'якими мазками, починаючи від центру та пересуваючись до країв, наносимо клей. На пензлику має бути рясно клею, щоб серветка ніби пливла під ним. Якщо при нанесенні клею десь утворилися складочки, спробуйте вигнати з-під них повітря, розгладжуючи пальцями. Тільки робіть це дуже обережно.
Майстер-клас: вчимося робити «двокомпонентний кракелюр»Майстер-клас: вчимося робити «двокомпонентний кракелюр»
4) Після того, як пляшка з серветкою висохне, приступаємо до нанесення засобу, що кракелює. У цьому роботі ми використовували двокомпонентний кракелюр фірми C. Kreul "Solo Goya". Наносимо перший компонент – грундлак, він надасть роботі «старий» вигляд. Слідкуйте, щоб лак був нанесений на всю поверхню, це обов'язкова умова, інакше на тих місцях, де його не буде утворюються згодом темні плями. Наносимо на пляшку, спускаючись від шийки вниз, покриваючи всю поверхню. Уважно подивіться на виріб – якщо є непокриті місця – обов'язково нанесіть на них лак. Залишаємо виріб до повного його висихання (приблизно 30-40 хвилин).
Майстер-клас: вчимося робити «двокомпонентний кракелюр»
6) У тріщинки, що утворилися, втираємо масляну фарбу. Не бійтеся робити це пальцями, олійна фарба легко змивається звичайною водою. Залишки фарби з пляшки витираємо паперовою серветкою.
Майстер-клас: вчимося робити «двокомпонентний кракелюр»

Майстер-клас: вчимося робити «двокомпонентний кракелюр»

На цьому декорування пляшки можна закінчити, а через пару днів можна змити верхній шар лаку невеликою кількістю води і розкрити акриловим лаком або першим компонентом (грундлаком).

Майстер-клас: вчимося робити «двокомпонентний кракелюр»


повернуться до всіх статей